Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
За період з 29.08.2016 по 06.09.2016 року Фрузівським районним судом Одеської області було розглянуто справу про адміністративне правопорушення відносно громадянина М. за ст. 130 КУпАП. Відповідно до адміністративних матеріалів наданих суду встановлено, що водій М. керував мотоциклом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду у встановленому законом порядку на стан алкогольного сп’яніння правопорушник відмовився в присутності свідка. Своїми діями порушивши вимоги п. 2.5 ПДР України.
В судовому засіданні порушник свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, запевнив суд про неповторність у подальшому даного правопорушення.
Дослідивши всі матеріали справи, керуючись ч. 1 ст. 130, ст. 283, 284 КУпАП постановою суду на порушника накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 600 (шестисот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 10200 (десять тисяч двісті) гривень без позбавлення права керування транспортними засобами.
Також, Фрунзівським районним судом Одеської області було розглянуто цивільну справу за заявою гр. К. та гр.С. про встановлення факту родинних відносин та факту постійного проживання зі спадкодавцем однією сім’єю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини. Свою заяву заявники мотивували тим, що їх мати у вказаний вище період проживала однією сім’єю зі своїм вітчимом, який не залишав заповіт щодо свого майна у вигляді земельної ділянки і у якого відсутні спадкоємці за законом першої, другої та третьої черг. Вказали, що їх мати прийняла вказану спадщину, проте після смерті матері вони не можуть оформити її спадщину, оскільки у свідоцтвах про народження їх матір вказана за іншим іменем, що відповідає запису у свідоцтві про її одруження. Стверджували, що між ними та іншими дітьми спадкодавця – заінтересованими особами у справі, відсутній спір про право на вказану спадщину та її поділ.
При розгляді справи судом було встановлено, що надані заявниками докази достовірно підтверджують той факт, що спадкодавець була матір’ю заявників про що свідчить співпадіння відомостей про дату і місце народження спадкодавця та про серію, номер і дату видачі її паспорту у доданих до заяви документах. Зміна родового імені відбулось під час реєстрації її шлюбу з батьком заявників, що мало своїм наслідком зазначення в актових записах про народження заявників їх матері за іншим іменем. Суд керуючись 10, 11, 60, 209, 212-215, 218, 235, 256-259 ЦПК України, статтями 1217, 1223, 1261, 1264, 1268 ЦК України, задовольнив вимоги заявників, встановивши факти родинних відносин та постійного проживання зі спадкодавцем однією сім’єю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини, захистивши таким чином права та законні інтереси спадкоємців.