Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Цього тижня НААУ проведе круглий стіл, присвячений обговоренню нового Кримінального кодексу. Вища рада правосуддя займеться призначенням та звільненням суддів, а її палати розглянуть дисциплінарні справи на суддів. Також транслюватимуться корисні вебінари від Вищої школи адвокатури.
12 жовтня
Працюватиме друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя.
На порядку денному — 5 дисциплінарних справ та 23 висновки щодо скарг на дії суддів.
13 жовтня
Збереться на засідання Вища рада правосуддя.
Вона розгляне клопотання про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя, а також заяви про відставку 4-х суддів. Також Рада заслухає скаргу судді на висновки дисциплінарної палати та
прокурора на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
Відбудеться онлайн-трансляція «Особливості підстав проведення НС(Р)Д та визнання недопустимими їх результатів».
Спікер Вищої школи адвокатури розкаже про відмінність негласних і «гласних» слідчих (розшукових) дій, а також проаналізує судову практику щодо недопустимості доказів, отриманих в результаті проведення НС(Р)Д.
15 жовтня
Засідатиме Вища рада правосуддя.
Вона планує внести подання Президентові про призначення 10 суддів, а 2-х суддів відправити у відставку. Також Рада проаналізує 3 скарги суддів на рішення дисциплінарних палат й визначиться із притягненням до відповідальності ще одного судді.
У Києві пройде круглий стіл, присвячений обговоренню нового Кримінального кодексу.
Його організовує комітет з кримінального права та процесу Національної асоціації адвокатів України задля формування позиції адвокатури щодо «Загальної частини»
проекту КК.
Вища школа адвокатури запропонує курс «Корпоративні конфлікти з посадовими особами».
Спікери проаналізують права та обов’язки посадових осіб за договорами і локальними нормативними актами, умови відповідальності та процес доказування, а також способи вирішення корпоративних конфліктів.
Асоціація адвокатів України продовжить серію заходів «LBS Criminal Talks #2».
Йтиметься про захист бізнесу та посадових осіб у кримінальному провадженні, а також процесуальні гарантії захисту осіб, права та інтереси яких обмежуються досудовим слідством.
Відбудеться онлайн-трансляція «Юрист нової ери».
Під час заходу, який організовує молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України, йтиметься про те, які якості потрібні, щоб потрапити у топ-10 юридичних компаній.
16 жовтня
Працюватиме перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя.
У неї заплановано вивчити 3 дисциплінарні справи, а також проаналізувати 28 скарг на наявність підстав для відкриття нових проваджень.
Засідатимуть комітети з цивільного, сімейного та спадкового права та з інтелектуальної власності Асоціації правників України.
Обговорюватимуться складні питання поділу власності подружжя на об’єкти інтелектуальної власності, створені одним із подружжя.
Буде проведено онлайн-трансляцію «Торговельні марки 2020: новели правової охорони».
Слухачі курсу Вищої школи адвокатури дізнаються про об’єкти, що підлягають охороні як торговельні марки; процедури подання заперечень проти заявок та заперечень проти рішень Мінекономіки; зміни підходів до визначення схожості торговельних марок тощо.
У Львові пройде майстер-клас «Впровадження відновного правосуддя в Україні».
Захід організовують відділення Асоціації правників України у Львівській області спільно з Львівським центром медіації.
Відбудеться вебінар «Захист прав суб’єктів господарювання у земельних правовідносинах».
Дистанційне навчання організовує відділ підготовки суддів Національної школи суддів.
17 жовтня
У Вищій школі адвокатури можна буде прослухати курс «Звільнення від відбування покарання з випробуванням».
Спікер проаналізує проблеми адвокатської та судової практики, зокрема підстави для застосування та відмови у застосуванні такого звільнення у різних категоріях справ.
Пройде онлайн-трансляція «Експертні переговори у трудових спорах».
Під час курсу Вищої школи адвокатури йтиметься про те, як адвокату або юристу ефективно підготуватися до переговорів, а також про те, в яких трудових спорах потрібні експертні переговори і де вони можуть зашкодити.